Pavoučí kliky

Zaměření cviku

Zajímavá varianta kliků, která cvik dělá komplexnějším zapojením nejen povrchových břišních svalů, ale také svalů středu těla.

Další možnosti

U pavoučích kliků můžete mít ruce různě vzdálené od sebe podle toho, jakou svalovou partii zrovna chcete posilovat. Důležitější je však spojení s pohybem nohou, které klik posouvá na další úroveň v jeho komplexnosti.Přitahováním kolen k loktům totiž navíc zapojíte nejenom šikmé břišní a hýžďové svaly – tím, že budete muset vydržet na jedné noze, také mnohem více zapojíte střed těla (core).

Komplexní cvikyNa domaS vlastní vahou

Líbí se Ti tento cvik? Doporuč jej svým přátelům
Diskuse ke cviku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Potřebujete více informací?

Sepsali jsme pro vás 10stránkový e-book o hubnutí a tvarování postavy.

Sepsáno na základě našich zkušeností s lidmi, jako jste vy (našimi čtenáři)

Potřebné informace přelouskáte snadno za jeden večer, získáte přitom informace, které hledáte, uceleně na jednom místě. Sepsali jsme ji na základě dotazů a zkušeností stovek našich čtenářů a klientů - běžných lidí, kteří chtěli shodit pár kilo a dostat se do formy.

Kniha mimo jiné obsahuje

  • Jak nastavit zdravý jídelníček
  • Jak hubnout a vytvarovat postavu
  • Jak správně počítat kalorie
  • Jak měřit výsledky
  • Jak změnit svůj život k lepšímu díky změně postavy

Jak získat náš e-book?

Ebook si můžete zakoupit nyní s dlouhodobou slevou 50 %. Místo 199 Kč tak zaplatíte jen 99 Kč. Zadejte do formuláře svůj e-mail, na který Vám zašleme údaje k platbě převodem. Po jejím provedení obratem obdržíte e-book do své e-mailové schránky.

Objednávka