Inzerce

Inzerujte na předním českém fitness magazínu oslovte měsíčně více než desítky tisíc sportovců a zastánců zdravého životního stylu. Nabízíme několik zajímavých forem reklamy, klademe důraz na individuální přístup, jednotlivé plochy můžeme například upravit na míru dle Vašeho přání.

Nejčastějšími inzerenty na našem webu jsou internetové obchody se zaměřením na prodej sportovního vybavení a výživy. Prostudujte si statistiky návštěvnosti a nabízené plochy a kontaktujte nás.

Přehled nabízené inzerce

Reklamní články
Reklamní články poskytují největší prostor pro detailní popis prodávaného produktu. Standardně nabízíme tři varianty PR článků.
Základní 1099 Kč
Se sepsáním 1299 Kč
Prémiový 1999 Kč
Bannery
Výhodou bannerů je jejich plošné nasazení napříč webem a tedy vysoký počet zobrazení. Po domluvě lze banner také vyhotovit.
FullBanner 499 Kč
SQUARE 1 499 Kč
SQUARE 2 399 Kč
SQUARE 3 399 Kč
Ceny za 14 dní
Schéma umístění
Textové odkazy
Klasický textový odkaz je cenově úsporná forma inzerce, která navíc může ovlivnit pozice Vašeho webu ve vyhledávání.
Sidebar 199 Kč/měs.
Jiná forma dohodou
Soutěž
Soutěž je skvělou przentací Vašeho konkrétního produktu. Máme zkušenost s nákupy čtenářů dříve, než soutěž vůbec skončí. Inzerent věnuje ceny do soutěže.
Cena uspořádání 690 Kč

Ceny jsou konečné, fakturovány od neplátce DPH.

Naše statistiky (za březen 2016)

Denní návštěvnost 1300 – 2000
Počet návštěv za měsíc 52 511
Zobrazených stránek 112 216
Čas na webu 7:24
Pohlaví 56,2 % ženy; 43,8 % muži

 

Podrobnosti o nabízené inzerci

Reklamní články

Základní (Důraz na cenu)
Při zakoupení základní varianty PR článku je v ceně pouze samostatná publikace pro příslušné rubriky. Článek tedy musí připravit inzerent v konečné formě.

Se sepsáním (Kvalitní článek bez práce)
Své čtenáře známe nejlépe. Při objednání publikace článku včetně sepsání pro Vás připravíme kvalitní článek, který bude zaručeně prodávat. Navíc jej doplníme o vhodné ilustrační obrázky. Vyhotovený text samozřejmě rádi zašleme ke schválení a upravíme dle připomínek.

Prémiový (Maximální poměr cena/výkon!)
Článek publikujeme mezi naše věrné fanoušky na Facebooku a Twitteru, rapidně podpoříme dosah článku. Jednotlivé odkazy pak dostanou speciální ikonu košíku, která výrazně zvyšuje proklikovost. Na přání lze umístit další výrazné konverzní prvky, jako tlačíka a další. Obsah lze doplnit o videa a libovolný kvalitní obsah.

Bannery

Bannery jsou zobrazeny plošně po celém webu, počet jejich zobrazení se tak výrazně neodchyluje od statistik celého webu. Cena je ovlivněna „atraktivitou“ umístění a také naší změřenou výkonností.

Na přání lze banner graficky vyhotovit, nebo umístit banner mírně odlišné velikosti. Přednostně však používáme standardy odpovídající pojmenování bannerů.

FullBanner (468×60)
Zobrazen v textu článku a na jejich výpisu. Díky tomu je všem čtenářům na očích již při načtení stránky.

Square 1 (300×300, pojízdný)
Banner v postranním panelu, který je navíc pojízdný. S tím, jak článek scrolluje stránku při čtení článku, se banner drží u horního okraje obrazovky. Díky tomu je i přes jeho na první pohled méně atraktivní umístění jeho výkonnost vysoká.

Square 2 (300×300)
Čtvercový banner umístěný pod každým článkem a ve výpisu článků (pozice nalevo od Square 3).

Square 3 (300×300)
Čtvercový banner umístěný pod každým článkem a ve výpisu článků (pozice napravo od Square 2).

Stáhnout schéma rozmístění bannerů

Textové odkazy

V pravém postranním panelu
Klasická reklamní pozice s možností obalení textem. Při dlouhodobém odběru cena dohodou.

Umístění odkazu na jinou část webu
Odkazy jsou významným faktorem pro vyhledávače. Vybereme pro vás přirozené místo na webu, získáte tak hodnotný tematický odkaz.

Soutěže

Obstaráme propagaci soutěže, garantujeme stovky účastníků. Účastníci se mohou dobrovolně přihlásit k odběru Vašich komerčních sdělení a získáte tak navíc také databázi e-mailů velké části z nich. Další osobní údaje (např. adresa) předáme pouze u výherců. Soutěž je zpravidla postavena na bází otázky, pro kterou je nutné přečíst i text o Vašem produktu, či službě. Vyhrává odpověď na předem stanoveném pořadí.

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje
Osoba: Lukáš Jirsa
TEL: +420 775 290 992
MAIL: info@lukasjirsa.cz