Leg press

Zaměření cviku

Leg press je jedním z nejpopulárnějších cviků na kvadricepsy. Ve videu ti přiblížíme správnou techniku cviku, jestli je pro tebe cvik vhodný a mnoho dalšího.

Další informace a tipy k leg pressu

Leg press je spíše doplňkový cvik, jako základ na posilování kvadricepsů, ale i dalších svalů na nohou doporučujeme spíše dřepy. Leg press však doporučujeme také těm, kteří mají zdravotní problémy a dřepy pro ně proto nejsou vhodné.Kolena při cvičení nevytáčej směrem k sobě – zvyšuje to tlak působící na kolena. Vytočení kolen směrem ven tento tlak naopak zmírňuje. Zároveň cvik lze cvičit s nohama více od sebe a zatížit tak více hýžďové svaly.

Do posilovnySe zátěží

Líbí se Ti tento cvik? Doporuč jej svým přátelům
Diskuse ke cviku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Potřebujete více informací?

Sepsali jsme pro vás 10stránkový e-book o hubnutí a tvarování postavy.

Sepsáno na základě našich zkušeností s lidmi, jako jste vy (našimi čtenáři)

Potřebné informace přelouskáte snadno za jeden večer, získáte přitom informace, které hledáte, uceleně na jednom místě. Sepsali jsme ji na základě dotazů a zkušeností stovek našich čtenářů a klientů - běžných lidí, kteří chtěli shodit pár kilo a dostat se do formy.

Kniha mimo jiné obsahuje

  • Jak nastavit zdravý jídelníček
  • Jak hubnout a vytvarovat postavu
  • Jak správně počítat kalorie
  • Jak měřit výsledky
  • Jak změnit svůj život k lepšímu díky změně postavy

Jak získat náš e-book?

Ebook si můžete zakoupit nyní s dlouhodobou slevou 50 %. Místo 199 Kč tak zaplatíte jen 99 Kč. Zadejte do formuláře svůj e-mail, na který Vám zašleme údaje k platbě převodem. Po jejím provedení obratem obdržíte e-book do své e-mailové schránky.

Objednávka