[VIDEO] Zhubl 73 kg – podívejte se, jak teď vypadá

Muž zhubl přes 70 kg

John David Glaude prošel výjimečnou proměnou, když zhubl celých 73 kilo. Podívejte se na video, které z něho udělalo hvězdu YouTube.John vcelku hodně detailně zdokumentoval svůj příběh – natočil plno videí o tom, jak se stravuje a jak cvičí. Nikdy však neodhalil, jak vypadá jeho tělo…  až teď.

Potom co zhubl 73 kilo, zůstalo mu na těle plno přebytečné kůže. I když je pyšný na to, čeho dosáhl, stále se necítí úplně sebejistě ohledně svého těla. A kila povislé kůže mu v tom rozhodně nepomáhají.

Co s přebytečnou kůží?

Problém s nadbytečnou kůží však potkává každého člověka, který dramaticky zhubne. Zbavit se jí potom už není tak snadné (ne, že by samotné hubnutí snadné bylo) – žádná dieta nebo cvičení vám nepomůže a jediným řešením už je tedy pouze její chirurgické odstranění.

Můžete namítnout, že v takovém případě už je snad lepší ani nehubnout. Na to má ale John jasnou odpověď:

„Nikdy byste neměli nechat přebytečnou kůži nebo cokoliv jiného zastavit vás na cestě za svými sny. Mým snem je být šťastný se svou kůží, a to jsem.“

My s Johnem plně souhlasíme. A co vy? Sdílejte tento článek nebo samotné video – třeba někoho namotivujete, aby se svou proměnou začal dříve, než na to bude příliš pozdě.

Článek pokračuje po reklamě

Pokračování článku

YouTube kanál ObesetoBeast

hubnutípodkožní tuk

Líbí se Ti tento článek? Doporuč jej svým přátelům
Diskuse k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahlásit chybu

Máme někde chybu?
Máme nové stránky, dej nám o ní prosím vědět