Udržte si motivaci díky vlastnímu tričku

Spolupráce

Výkony jsou nesporně důležitější, ale lepší dojem můžete udělat i oblečením.

Výrobci sportovního oblečení s tím počítají. Když se cítíte lépe, hned se to projeví i na výkonech. Proto stále přinášejí novinky a dokonale sladěné outfity, díky kterým se trénuje líp.

Jak si ještě lépe udržet morálku? Pořiďte si tričko s vlastním potiskem. Použijte oblíbené heslo či motivační nápis, abyste se víc nabudili. Mnoho nadšenců tento způsob využívá pro svá předsevzetí – když je vidí takto zaznamenané, pohání je vpřed. Myšlenka totiž neupadne tak snadno v zapomnění.

Neostýchejte se a vytyčte si jasný cíl, ideálně i s datem. Motivace bude mnohem silnější, nebudete moct svůj plán posouvat a nikam uhnout. Po splnění vám tričko samozřejmě zůstane a stále si tak můžete svůj úspěch připomínat. Na každý trénink se budete o to víc těšit. Nenásilnou formou se přitom pochlubíte i ostatním, čeho všeho jste už dosáhli.

Nemusí jít nutně pouze o trička z funkčních materiálů, ale i z lehké bavlny. Bavlna je prodyšná a velice příjemná, pokud se zvolí nižší gramáž. V tričku se tak zbytečně nepřehříváte.

Jste spíše na skupinový sport? Nezapomínejte ani na své spoluhráče. Nepárejte se s tím a vytvořte si trička na míru pro celý svůj tým. Vaše soudržnost i prezentace se dostane na mnohem vyšší level. Soupeř už nebude představovat žádnou překážku.

Jdete do toho?

Líbí se Ti tento článek? Doporuč jej svým přátelům
Diskuse k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Potřebujete více informací?

Sepsali jsme pro vás 10stránkový e-book o hubnutí a tvarování postavy.

Sepsáno na základě našich zkušeností s lidmi, jako jste vy (našimi čtenáři)

Potřebné informace přelouskáte snadno za jeden večer, získáte přitom informace, které hledáte, uceleně na jednom místě. Sepsali jsme ji na základě dotazů a zkušeností stovek našich čtenářů a klientů - běžných lidí, kteří chtěli shodit pár kilo a dostat se do formy.

Kniha mimo jiné obsahuje

  • Jak nastavit zdravý jídelníček
  • Jak hubnout a vytvarovat postavu
  • Jak správně počítat kalorie
  • Jak měřit výsledky
  • Jak změnit svůj život k lepšímu díky změně postavy

Jak získat náš e-book?

Ebook si můžete zakoupit nyní s dlouhodobou slevou 50 %. Místo 199 Kč tak zaplatíte jen 99 Kč. Zadejte do formuláře svůj e-mail, na který Vám zašleme údaje k platbě převodem. Po jejím provedení obratem obdržíte e-book do své e-mailové schránky.

Objednávka