Osobnost č. 1: Jennifer Nicole Lee

Jennifer Nicole Lee

Právě čtete první díl našeho nového seriálu o osobnostech, které ve světě fitness a sportu dokázaly něco výjimečného. Do prvního dílu jsme si vybrali americkou fitness modelku Jennifer Nicole Leeovou, pro kterou nadbytečná kila nebyla překážkou, ale začátkem.Z nesportovní „boubelky“ až na Miss Bikini America a fitness kariéru

Jennifer Lee byla ve svých 21 běžnou Američankou. Na svatbě ji váha ukazovala 77 kg při výšce 177 cm. Po porodu druhého syna se hodnota vyšplhala přes 90 kg. A tento bod můžeme označit za začátek její fitness kariéry.

Následovaly desítky hodin a dnů dřiny, po kterých se Jennifer dostala až na svou současnou váhu 57 kg.  I přes dva porody následně dokázala vyhrát prestižní titul Miss Bikini America a otevřela bránu k zářivé kariéře.

Vlastní firma, knihy, titulní stránky

Jennifer oficiálně podniká od roku 2004, kdy založila společnost JNL, Inc. Vydala mnoho knih v tištěné i elektronické podobě, vydala vlastní kolekci plavek, má i svou řadu oblečení. Do roku 2012 se objevila titulních stranách 44 magazínů.

Magazínem Muscle & Fitness byla jmenována v roce 2006 „Ms. Muscle and Fitness“. Objevila se v mnoha amerických pořadech včetně slavné talk show Oprah. Televize CBS ji v roce 2012 označila za nejvíc sexy fitness matku. Yahoo Sports ji zase označily jako jednu z TOP 3 žen ve fitness vůbec.

Za zmínku jistě stojí také role ve firmu Pot a Krev, o jehož premiéře v kinech jste si u nás nedávno mohli přečíst.

Tréninkový program JNL Fusion

Jennifer vyvinula vlastní tréninkový program JNL Fusion. Ten dle jejích slov vychází z její vlastní cvičební rutiny – 4 tréninky po 45 minutách týdně. Metoda je zacílena na ženy.

Článek pokračuje po reklamě

Pokračování článku

Program, knihy a další materiál můžete stáhnout na stránkách jennifernicolelee.com.

Chcete víc takový článků?

Líbí se vám náš nový seriál o osobnostech? Dejte nám o tom prosím vědět! Budeme rádi i za doporučení osobností pro další díly. Piště do komentářů, nebo na náš Facebook. :)

osobnostisportovci

Líbí se Ti tento článek? Doporuč jej svým přátelům

Zdroje:
wikipedia.org
Diskuse k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahlásit chybu

Máme někde chybu?
Máme nové stránky, dej nám o ní prosím vědět