Osobnost č. 4: Ido Portal – mistr pohybu

Ido Portal cviky

Ido Portal je opravdu velice zajímavou osobností přinášející úplně odlišný úhel pohledu na posilování a cvičení obecně. Zaměřuje se totiž na něco mnohem komplexnějšího, ucelenějšího – na pohyb.S některými Idovými názory nejspíš nebudete souhlasit (zejména, pokud mezi vaše oblíbené cviky patří benchpress), i tak je však musíte brát vážně. Zejména když vidíte, co tento člověk díky svému přístupu dokáže.

Idovy pohyby jsou ladné a promyšlené. Pohybujete se s ohromnou lehkostí, až to působí, že dělá naprosto jednoduché věci. Když to ale sami vyzkoušíte, velmi rychle vám dojde, že se o nic snadného nejedná.

„Pohybuj se, hýbej se, protože můžeš. Když se hýbat nebudeš, nejspíš toho časem nebudeš ani schopný.“

Mě Ido Portal rozhodně zaujal, a proto jsem také přeložil rozhovor s ním. Myslím, že jeho myšlenky stojí za to, aby byly šířeny. A jak Ido Portal působí na vás?

Více najdete na stránkách www.idoportal.com.

motivaceosobnosti

Líbí se Ti tento článek? Doporuč jej svým přátelům
Diskuse k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Potřebujete více informací?

Sepsali jsme pro vás 10stránkový e-book o hubnutí a tvarování postavy.

Sepsáno na základě našich zkušeností s lidmi, jako jste vy (našimi čtenáři)

Potřebné informace přelouskáte snadno za jeden večer, získáte přitom informace, které hledáte, uceleně na jednom místě. Sepsali jsme ji na základě dotazů a zkušeností stovek našich čtenářů a klientů - běžných lidí, kteří chtěli shodit pár kilo a dostat se do formy.

Kniha mimo jiné obsahuje

  • Jak nastavit zdravý jídelníček
  • Jak hubnout a vytvarovat postavu
  • Jak správně počítat kalorie
  • Jak měřit výsledky
  • Jak změnit svůj život k lepšímu díky změně postavy

Jak získat náš e-book?

Ebook si můžete zakoupit nyní s dlouhodobou slevou 50 %. Místo 199 Kč tak zaplatíte jen 99 Kč. Zadejte do formuláře svůj e-mail, na který Vám zašleme údaje k platbě převodem. Po jejím provedení obratem obdržíte e-book do své e-mailové schránky.

Objednávka