Jak si vyhrát se stylem vašich hodinek Xiaomi Mi Band?

Spolupráce

Uvažujete nad tím, že si pořídíte chytré hodinky Xiaomi Mi Band? Nebo už jedny máte a přemýšlíte, jak jejich vzhled vylepšit? Podívejte se, jak být s tímto skvělým technologickým modelem hodinek nejen in, ale i styloví. Na co byste neměli zapomínat?

Když chcete být styloví

Mít chytré hodinky je skvělé. Kdo to jednou zkusí, už skutečně nechce jinak. Jste stále v obraze a nemusíte pořád kontrolovat telefon. Skvělý nápad a dokonalá vychytávka. Většinou se ale při pořizování zapomínáme podívat na to, jak si naše nové hodinky vychytat i co se týče stylu. Náhradní náramky mi band vám pomůžou se přizpůsobit události, na kterou si vaše hodinky berete. Jiný náramek si vyžaduje pracovní porada – a další zase použijete pro sportovní aktivitu nebo naopak pro slavnostní příležitosti. Dovolte si být styloví!

Sportujete rádi?

Pokud si rádi dáte do těla třeba ve fitku, posilovně nebo během outdoorových aktivit, rozhodně byste této činnosti měli přizpůsobit i vaše chytré hodinky. Speciální mi band náramky oceníte při každém sportu. Rozhodně si tak můžete své chytré hodinky vyměňovat podle toho, kam se právě chystáte. Pro formální příležitosti si například ponechte náramek z chirurgické oceli, ale pro sport si dejte na ruku něco příjemnějšího. Jedním z nejoblíbenějších náramků, které si lidé pro své fitness hodinky pořizují, je Milánský tah. S tímto kouskem budete pokaždé originální a styloví.

Součástí každého oděvu

Stejně, jako jste zvyklí si dát záležet na svém vzhledu a barevně i stylově sladěnému oblečení, byste si měli pohlídat, zda i vaše Mi band řemínky korespondují s vaším aktuálním outfitem. Cítíte se dnes na to, že byste si dopřáli barvy? Nebo budete volit decentní vzhled v monochromních barvách, které jsou letošním hitem? Přizpůsobte svému aktuálnímu ladění i své chytré hodinky.

Nejoblíbenější fitness tracker

Pokud sledujete internet, jistě víte, že Xiaomi a jeho již několik generací oblíbené náramky Mi Band patří mezi nejoblíbenější fitness trackery na celém světě. V některých zemích se dokonce umisťuje dlouhodobě na předních příčkách. Samozřejmě každá generace chytrých hodinek představuje stále novější vychytávky.

Mi Band 5 tak kromě ciferníku, stavu, srdečního tepu, cvičení, počasí, položky „více“ a oznámení, nabízí ještě další položky v rolovacím menu. Nově se vám bude ukazovat také možnost zobrazit stres, událost, dýchání, PAI a cyklus. Všechny tyto položky si můžete libovolně přehazovat mezi sebou, nebo ty, které nepoužíváte, dokonce skrýt.

Už se také těšíte, až si svůj vzhled vyladíte do posledního detailu, včetně hodinek? Pořiďte si dostatek náramků pro jeden z nejlepších fitness trackerů, které kdy byly vyrobeny.

Líbí se Ti tento článek? Doporuč jej svým přátelům
Diskuse k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Potřebujete více informací?

Sepsali jsme pro vás 10stránkový e-book o hubnutí a tvarování postavy.

Sepsáno na základě našich zkušeností s lidmi, jako jste vy (našimi čtenáři)

Potřebné informace přelouskáte snadno za jeden večer, získáte přitom informace, které hledáte, uceleně na jednom místě. Sepsali jsme ji na základě dotazů a zkušeností stovek našich čtenářů a klientů - běžných lidí, kteří chtěli shodit pár kilo a dostat se do formy.

Kniha mimo jiné obsahuje

  • Jak nastavit zdravý jídelníček
  • Jak hubnout a vytvarovat postavu
  • Jak správně počítat kalorie
  • Jak měřit výsledky
  • Jak změnit svůj život k lepšímu díky změně postavy

Jak získat náš e-book?

Ebook si můžete zakoupit nyní s dlouhodobou slevou 50 %. Místo 199 Kč tak zaplatíte jen 99 Kč. Zadejte do formuláře svůj e-mail, na který Vám zašleme údaje k platbě převodem. Po jejím provedení obratem obdržíte e-book do své e-mailové schránky.

Objednávka