MS v hokeji se blíží! Kde čerpat informace?

Komerční sdělení

I během olympijského roku probíhá Mistrovství světa v ledním hokeji. Tentokrát se 16 týmů představí v běloruském Minsku. Kde ale čerpat reportáže ze zápasů, či zákulisní informace?

MS opět pod křídly Vladimíra Růžičky

Po neúspěšném turnaji v Soči potkala český tým obměna na pozici trenéra. Na lavičku se vrací Vladimír Růžička, který má na kontě národního týmu dvě zlaté medaile (2005, 2010). I díky tomu je první turnaj pod jeho vedením vyhlížen všemi fanoušky.

Informace z MS v hokeji 2014 můžete sledovat i na internetu. Připravovaný portál nabídne vše, po čem skalní fanoušek touží.

A tak již dnes můžete sledovat počítadlo, které na vteřinu přesně ukazuje, kolik do zahájení zbývá času.

Aktuality naleznete na webu již nyní

Přestože do prvního vhazování zbývají ještě necelé dva měsíce, o zajímavé novinky není nouze. V sekci Aktuality se dočtete podrobnosti o výměně českého trenéra, či o překvapivě vysoké očekávané návštěvnosti.

Program je znám již nyní

Od roku 2012 se hraje novým systémem, kdy týmy jsou rozděleny do dvou skupin A, B. Český tým se tak postupně potká se Slovenskem, Švédskem, Kanadou, Itálií, Dánskem, Norskem a Francií. Cílem ČR samozřejmě bude skončit v rámci skupiny v TOP4 a postoupit do play off.

Detailní rozpis celého turnaje naleznete na: Program zápasů MS v hokeji.

Arény budou obě prakticky nové

Minsk aréna

Minsk-Arena

Větší z arén (až 15 000 diváků) byla uvedena do provozu v roce 2010, během roku hostí týmy KHL. Domácím celkem je zde HC Dinamo Minsk. Kromě hokeje se v hale pořádají koncerty, vejde se sem dokonce i velodrom.

Čizovka Aréna

I druhá aréna se nachází v Minsku, byla otevřena teprve koncem roku 2013 a pojme až 9600 diváků. Na jejím ledě se budou prohánět i týmy naší skupiny.

Budete fandit?

Přestože jsou někdy hokejová MS v olympijských letech zatracována, například české zlato z roku 2010 přišlo také pro OH ve Vancouveru. Zdá se, že Bělorusko je na turnaj velmi dobře připraveno a spolu s maskotem v podobě Zubra opět přiláká k obrazovkám miliony diváků z celého světa. Přijde další úspěch?

Obchod FitYOU.cz
Lukáš Jirsa

Lukáš Jirsa

Internetový podnikatel a student se snahou o zdravý životní styl. Najdete mě také na mých osobních stránkách.

TIP: Rozveďte o tomto článku diskusi na našem novém diskusním fóru.

Zanechat komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*